Oyun Haber

Call of Duty Mobile Bilgisayara Nasıl Yüklenir?

TGB Gameloop ile birlikte Call of Duty Mobile macerasına atılmak isteyen oyuncular için rehber niteliğinde bir içerik! PC’ye hangi emülatör ile nasıl yüklenir?

Call of Duty Mobile Bilgisayara Nasıl Yüklenir?

Ücretsiz olarak harika bir Battle Royale deneyimi yaşatan Call of Duty Mobile, Android ve iOS’un yanı sıra PC’den oynanabiliyor. Tencent Games’in katkılarıyla oyuncuların beğenisine sunulan TGB Gameloop, daha önce PUBG Mobile için olduğu gibi resmi olarak PC’de Call of Duty Mobile oynama ayrıcalığı sunuyor.


Ayrıca oyunun geliştiricisi olan Tencent, Battle Royale konusundaki tecrübesini çok iyi bir şekilde Call of Duty’e taşımış oldu. Bununla birlikte hem FPS hem de BR konusunda alternatif oyun modları bulunan oyunun popülerliği hızlıca artıyor.

Black Ops ve Modern Warfare gibi çeşitli haritaları bulunan oyun, sıkıntısız olarak PC’ye optimize edilmiş. Emulatorlerde halihazırda performans açısından bu tip problemlere rastlanmamakta. Eğer orta seviye donanımınız varsa, tam size göre!

Call of Duty Mobile Bilgisayara Nasıl Yüklenir?

Oyunu indirip/yüklemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. Tencent Gaming Buddy web sitesini ziyaret edin
  2. COD Mobile exe’sini indirip, yükleyin
  3. Oyun açın
  4. TGB Gameloop’a gelen güncellemeleri yüklemeyi unutmayın

CoD Mobile PC İndir

Yazımızın başında belirttiğimizi gibi emulator vasıtasıyla Call of Duty Mobile oynamak oldukça kolay. Basit bir şekilde buradan indirebilirsiniz.

Facebook ve Twitter hesabıyla giriş yap

Bildiğiniz gibi çevrimiçi oyunların birçoğuna oynamak için bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Ayrıca şifre oluşturmak ve mail hesabınızla etkileşim kurmak gibi adım adım ilerleniyor. Call of Duty Mobile’da ise Twitter ve Facebook hesabınızı kullanarak kolayca kayıt olabilir ve oynayabilirsiniz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER