PUBG

PUBG Europe League Aşama 3’te Şampiyon FaZe Clan!

PEL Phase 3 tamamlandı. PUBG Global Championship’te mücadele edecekler belli oldu.

PEL 2019 sezonundaki son maçlar oynandı. PUBG Europe League Phase 3’te dominant bir performans sergileyen FaZe Clan, 13. kez “Chicken Dinner” dedi. Günün son mücadelesine avantajla giren FaZe’den ikinci şampiyonluk geldi.


PEL Phase 3: Şampiyon FaZe!

Berlin sahipliğinde bir kez daha karşımıza çıkan PEL’in Aşama 3 etkinliği haftalardır devam ediyordu. 350,000 dolar ödül havuzuna sahip etkinlikte mücadele eden takımlar arasında temsilcimiz Digital Athletics’te yer aldı. Daha önce Aşama 2’yi şampiyonlukla tamamlayan FaZe, PEL’deki aşamaların ikisini kazanmış oldu.

Önemli bir başarı elde eden FaZe Clan’ın Team Liquid, TSM, NaVi gibi takımlarla liderlik mücadelesi süresince inanılmaz anlar yaşandı. FaZe’in başarısında kilit rol oynayan Ubah ise 132 Kill ile etkinliğin en fazla hasar çıkartan oyuncusu oldu.

PEL Phase 3: En Skorer 5 Oyuncu

  1.  ADOUZ1E – 138 | NaVi
  2.  SAMBTY – 134 | Team Liquid
  3.  UBAH – 132 | FaZe Clan
  4. MISE – 127 | CrowCrowd
  5. Denmark Gustav – 127 | TSM

PUBG Global Championship’in PEL ekipleri belli oldu

Aşama 3’ün en önemli kısmı ise etkinliği ilk 6 sırada tamamlayan takımların, ilk kez gerçekleşecek olan PUBG Global Championship’e katılacak olması diyebiliriz.

8 Kasım’da Los Angeles’ta start alacak şampiyonanın 2 milyon dolarlık ödül havuzu dikkat çekiyor. Etkinlikte farklı bölgelerden 32 takım mücadelece edecek.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BENZER İÇERİKLER