Espor Haber

Worlds 2019’un merakla beklenen şarkısı duyuruldu: Phoenix

Riot Games yayınlandı. Listeleri alt üst edecek bir şarkı daha mı geliyor?

League of Legends takipçileri bir süredir merakla bekledikleri şarkıya kavuştu. Worlds 2019’un resmi şarkısı Phoenix, dikkat çeken bir kliple beraber yayınlandı.


Riot Games’in şarkı için hazırlamış olduğu videoda oyunculara önemli bir mesaj bulunuyor. Aslında en büyük rakibimizin kendimiz olduğundan bahsediyor ve üstüne basa basa “Kaygılarınızdan vazgeçin” mesajını veriyor.

Worlds 2019 Şarkısı Duyuruldu

Daha önce Legends Never Die parçasını seslendirmiş olan Chrissy Costanza, Phoenix ile birlikte ikinci kez bir League of Legends şarkısında bizlerle. Ayrıca vokaller arasında Cailin Rosse’ta yer alıyor. Daha önce Justin Bieber’ın müzik videolarında hatırladığımız güzel model, şarkıda Chrissy’e eşlik etmiş.

Geçtiğimiz yıl çıkış yapan LoL K/DA videosuna benzer şekilde ilk sahnesinde karanlık bir tren gördüğümüz klipteki hızlı geçiş sahneleri ve şarkının ritmiyle beraber hoş bir uyum yakalanmış. Bununla birlikte Worlds 2019‘un merakla beklenen isimlerinden Rasmus “Caps” Winther ve Lee “Faker” Sang-hyeok gibi yıldız orta koridorları klipte kendilerine kendilerine savaş verirken görüyoruz.

İlginizi Çekebilir: Worlds 2019 Grup Aşaması hakkında bilinmesi gerekenler

Phoenix klibinde Irelia, Karma ve Lissandra gibi LoL şampiyonlarına da yer verilmiş. Yazımızın hemen başında belirttiğimiz üzere şarkının bizlere verdiği mesaj; kaygılarımızın yol açtığı yıkımlar diyebiliriz. Ancak her hikayenin bir sonu mevcut. Büyük bir heyecan yaratacağına inandığımız klibin son sahne ise Phoenix yani Anka’nın hikayesine çağrışım yapıyor ve kaybetseniz bile edindiğiniz tecrübe ile birlikte küllerinden doğabilirsiniz mesajı verilmiş.

Daha fazlası için Worlds 2019 Rehber içeriğimize buradan ulaşabilirsiniz

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER