Oyun Haber

Riot Games bombaları patlattı, merakla beklenen yeni oyunlar açıklandı

League of Legends’ın yaratıcısı Riot Games, yepyeni oyunlarla geliyor.

Dün gece gerçekleşen League of Legends 10. Yıl Kutlaması, Twitch ve çeşitli platformlardan canlı yayınlandı. Etkinlik hakkında detayları aylar öncesinden duyuran Riot Games ise söz vermiş olduğu sürprizleri açıkladı.


2009 yılında piyasaya sürülen League of Legends’ın başarılı bir oyun olmasında oyuncu topluluğunun önemli katkısı olduğunu unutmayan Riot Games’in etkileyici videosu geceye damga vurdu. Oyun geliştiricilerinin geleceğe yönelik planlardan bahsettiği video serisi Riot Pls, kutlamalara özel yeni bir bölümle karşımıza çıktı.

LoL’ün bir oyundan çok daha fazlası yapan topluluğa teşekkür eden geliştiriciler, oyuncuların sürpriz hediyelerini açıkladı ve bombaları birer birer patlattı.

Riot Games bombaları patlattı

Sürpriz bir şekilde uzun süredir üzerinde çalıştıkları 3 projeyi duyuran Riot Games, FPS, Dövüş ve MMORPG oyun türüne ait yeni oyunlar üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Project A, Project F ve Project L gibi oyunların görüntüleri paylaşıldı.

Bununla birlikte bir süredir merakla beklenen LoL Mobile hakkında detaylar paylaşıldı ve League of Legends: Wild Rift isimli oyunun 2020 yılında piyasaya sürüleceği açıklandı. Daha fazla detay için GGESPOR‘u takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER