League of Legends

League of Legends 10. Yıl özel videosundan yeni şampiyon Senna çıktı

Vadinin ilk nişancı desteği Senna geliyor.

League of Legends Senna

Merakla beklenen yeni şampiyon Senna ortaya çıktı. Dün gece başlayan LoL 10. Yıl Kutlaması için hazırlanan Riot Pls videosunun etkileyici anlarında Senna’yı gördük.


Riot Games tarafından hazırlanan fragman tadındaki animasyonda Lucian ve Thresh’in amansız mücadelesi vardı. Ancak geceyi aydınlatan ateş böceği gibi bir anda beliren Senna, adaletsiz bir üstünlük kurarak Thresh’e son darbeyi indirdi.

İlgili Haber: Riot Games bombaları patlattı

League of Legends’a eklenecek en yeni şampiyon olan Senna’yı Lucian’ın hanımı olarak tanıyorduk ama hangi rolde göreceğimizden emin değildik. Bununla birlikte dün gece onun bir Nişancı Destek olduğu açıklandı. Son derece heyecanlandık.

League of Legends Senna ne zaman geliyor?

Thresh’in W yeteneği Karanlık Geçiş’den çıkarak ortalığı biri birine katan Senna, ilk olarak PBE’ye gelecek. Senna’yı 28 Ekim tarihinde PBE sunucusunda göreceğiz.

Yeni şampiyonun ana sunucuya ne zaman iniş yapacağı ise henüz bilinmiyor. Fakat bir varsayım olarak, LoL 9.22 Yaması ile birlikte Nişancı Destek Senna’ya kavuşabiliriz. Detaylar açıklandıkça sizlere sunacağız. Bizleri takipte kalın.

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER