League of Legends

Riot Games Türkiye, LoL 10. Yıl için etkileyici bir video hazırladı

League of Legends’ın ülkemizdeki öyküsüne değinen Riot, oyuncu topluluğuna teşekkür etti. GG WP!

2009 yılında piyasaya sürülen League of Legends, yaklaşık bir hafta sonra 10. Yıl dönümüne ulaşacak. Bildiğiniz gibi kutlamalar şimdiden başladı ve oyunun yaratıcısı Riot Games‘in yaptığı sürprizler gündemdeki yerini koruyor.


16 Ekim gecesi çeşitli platformlardan gerçekleştirilen canlı yayınla yeni projelerini açıklayan Riot, LoL topluluğuna sevindirici haberler vermişti. Ayrıca bahsettiğimiz detaylar için video hazırlayan oyun firmasının büyüleyici bir iş başardığını söylemek mümkün. Canlı olarak paylaşılan videonun etkisi altında kaldık.

Bir video da Riot Games Türkiye’den geldi. Ülkemizde 7.5 yıldır faaliyet gösteren firma, toplulukla bütünleşilen önemli anlara yer verilen video ile oyuncu topluluğuna teşekkür etti. Video ilk olarak canlı yayında gösterilmişti.

LoL Türkiye sunucusunun sesi Murat Kosova ve oyuncuların yakından tanıdığı Dunpy, Jhonnie ve Bay E gibi emektar isimleri gördüğümüz video tüylerimizi diken diken etti. Bununla birlikte Riot Türkiye’nin ülkemizde oldukça önemli işler başardığını söyleyebiliriz. Bizlerde bu vesileyle League of Legends’ın ülkemizdeki öyküsünde emeği geçen tüm Riot çalışanlarına teşekkür ederiz.

İlginizi Çekebilir: Lucian’ın hanımı Senna geliyor!

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER