Espor Haber

Frozen’ın 2018 Lig Mevsimi Hakkındaki Düşünceleri

Twitter üzerinden açıklama yaparak 2018 lig mevsimi ve takım hakkındaki görüşlerini bildiren 1907 Fenerbahçe Espor‘un orta koridoru Frozen, FB’den ayrılma sinyalleri verdi.


Geçtiğimiz yıllarda lige dahil olan ve geldiği gibi TBF şampiyonluğu yaşayan 1907 Fenerbahçe, malesef aynı başarıyı bu yıl hiç gösteremedi. En azından playofflarda daha yüksek bir performans beklenirken, oyunculardaki performans düşüklüğü gözlere çarptı.

Yıldız oyuncu Frozen ise istikrarlı bir şekilde orta koridorda oynamaya devam etti. Bu sezon sonunda Twitter üzerinden açıklama yaptı. Kimi zaman üzgün, kimi zaman sevinçli, kimi zaman ise kızgın olduğunu başta belirterek sözlerine başlıyor. Askerliğin kendisini strese soktuğunu ve geleceği ile ilgili endişelerinin olduğunu belirtti. Bu sezon sürekli kazanamadıkları taktirde kariyerinin sonu olacağını düşündüğünü ve bu endişelerin sürekli daha da stres yapmaya başladığını belirtti. Orta koridorda elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını belirten Frozen ‘gerçekten bazen her şeyini ortaya koysan dahi üstesinden gelemediğin şeyler olabiliyor’ diye sözlerine devam etti.

Sezonun pişmanlıklarla dolu olduğu gerçeğini bilse bile kendisi için güzel bir deneyim olduğunu dile getirdi. Birkaç oyuncunun kendisini çok hayal kırıklığına uğrattını belirterek sözlerine devam eden Frozen, takıma oyun kaybettirmenin hiçbir bahanesi olmaması gerektiğini söylüyor.

Açıklamasına ‘Eğer amatör bir oyuncuysanız, hedefinizde profesyonel olmak varsa, bilmeniz gereken bir şey var ki para size oyun kazandırmaz. Azimli olmak ve pes etmemek asıl önemli olan şeyler’ diye devam eden Frozen, açıklamanın sonunda ise kendisini destekleyen herkese teşekkür ederek, onları hayal kırıklığna uğrattığı için özür diledi.

Açıklamalarında en dikkat çeken yerlerden birisi ise takım arkadaşları hakkında kötü konuşması oldu. Lig maçlarından da görüldüğü üzere, mevsim sonuna doğru çok kötü performans sergileyen Move‘un, Frozen ile aynı sayfada olmayışı motivasyon eksikliğine sebep olmuş olabilir. Diğer oyuncu ve 1907 Fenerbahçe tarafından henüz bir açıklama yapılmadı.

Frozen Kimdir?

Tam adı Kim Tae-il olan 1907 Fenerbahçe eSpor orta koridoru Frozen, Güney Kore Gyonggi’de doğdu. Dördüncü sınıfta video oyunları oynamaya başlayan Frozen, 2012 Ağustos ayında League of Legends oyununu oynamaya başlıyor.

Doğum Günü
4 Kasım 1994

Favori Şampiyonları
Lux, Syndra

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER