Espor Haber

Twitch Prime Sahipleri Ücretsiz PUBG Kovboy Seti Sahibi Olabiliyor

Ücretsiz PUBG Kovboy Seti hediyenizi almayı unutmayın.

Twitch Prime Sahiplerine Ücretsiz PUBG Kovboy Seti İmkanı

Twitch gün geçtikçe büyüyen bir platform olmaya devam ediyor. Twitch Prime, her geçen gün üyelerine yeni fırsatlar sunarak kullanıcılarının gönlünü alma konusunda adeta ders veriyor. Twitch Prime, bu kez karşımıza PUBG ile yaptıkları bir iş birliğiyle çıktı. Twitch Prime sahipleri Ücretsiz PUBG Kovboy seti haricinde farklı fırsatlara da sahip olacak.


17 Kasım’a kadar, Amazon ve Twitch Prime hesabı olan herkes , PlayerUnknown’ın Battlegrounds’ın PC versiyonu için ücretsiz kovboy temalı ganimetini alabilecek. Ücretsiz PUBG Kovboy Seti sahibi olmak için hiç bir ekstra işlem yapmanıza gerek yok. Sadece Twitch Prime üyesi olmanı yeterli.

Ücretsiz PUBG Kovboy Seti

10 milyonu aşkın bir oyuncu kitlesine sahip olan PUBG’nin Twitch prime ile yaptığı iş birliği şimdiden büyük ilgi görmüş durumda. Twitch Prime’ın verdiği hediyeler arasında PUBG ve Fortnite’ın ücretsiz kostümleri en çok ilgi gören ürünler arasında bulunuyor.

Ücretsiz PUBG Kovboy Seti Nasıl Alınır?

Ücretsiz Prime hediyenizi almak için Twitch’de sağ üst kısımdaki taç işaretine tıklamanız gerekiyor. Bu işarete tıkladıktan sonra, mevcut olan hediyeler arasında ücretsiz alabileceğiniz tüm ögeleri gösteren bir menü açılacak. Açılan menüde PUBG sandığını seçip, kovboy seti kostümünün eşyalarını ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: PUBG Güncelleme 23

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER