CS: GO

FaZe EPICENTER Şampiyonu

Na’vi’yi deviren FaZe EPICENTER’ın yeni şampiyonu oldu

FaZe-EPICENTERin-Yeni-sampiyonu

Dominant Bir Oyunla FaZe EPICENTER Şampiyonu

FaZe Clan, Moskova Rusya’da düzenlenen EPICENTER etkinliğini kazanarak en son uluslararası CS:GO şampiyonu oldu. FaZe, 295.000 dolar ödüllü turnuvayı finalde Natus Vincere’i 2-0 ile devirerek şampiyon olarak kapattı. FaZe harita seçimi olarak Mirage‘ı seçerken Na’vi ise Dust II seçimi yaptı.


Yarı finalde Team Liquid’i devirdikten sonra, FaZe ilk harita olan Mirage’da oldukça agresif bir T oyunuyla başladı ve yarıya geldiklerinde hızlı bir şekilde 10-5 gibi skorla öne geçtiler, FaZe ikinci tabanca turunu kazandıktan sonra, Na’Vi başarılı bir hucüm ile cevap verdi, ama NiKo ve ekibi iyi bir geri dönüş ile oyunu kazanma noktasına kadar geldiler. s1mple’ın 24 killlik serverın en yüksek fragi ile oynamasına rağmen FaZe 16-12 skor ile galibiyeti kopardı. GuardiaN‘ın T tarafında 1’e 3 inanılmaz bi performansı da gözlerden kaçmadı.

Dust II‘ye başlandığında ise CT tarafında şampiyonluğu olan açlığını bir kez daha gözler önüne seren FaZe 12-3 gibi etkileyici bir skorla bu turu domine etti. Na’Vi’nin yıldızları ise arada sessizdi. İkinci tabanca turunda ise FaZe kolaylıkla maçı kazanma noktasına geldi ve 16-3’lük skor ile Na’Vi’yi mağlup ederken EPICENTER’ı şampiyonluğuna uzandı. NiKo ise MVP olarak playoffları tamamlamış oldu.

cromen ve olofmeister takıma katıldığından bu yana EPICENTER, FaZe’in haziran ayında ESL One Belo Horizonte‘yi kazandıklarından beri ilk zaferleri oldu. Olofmeister’ın takıma geri dönmesinden bu yana, takım kendini bulmak için mücadele ediyordu, son dört turnuvasından üçünde grup aşamasında tamamladılar. Şimdi ise olofmesiter geri döndü ve NiKo ve karrigan‘a yardım etmesiyle FaZe domine edici performasına geri döndü.

İlginizi Çekebilir: Draken Fnatic İle Yollarını Ayırdı, İşte Yeni Adresi

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER