Espor Haber

Tyler1 Tarafından Düzenlenen TCS Geri Dönüyor

Geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlenen 10,000$ ödüllü turnuva tekrardan düzenlenecek.

Tyler1 Tarafından Düzenlenen TCS Geri Dönüyor

2018 League of Legends Dünya Şampiyonası’nın sona ermesiyle birlikte Twitch Yayıncısı Tyler1 tarafından düzenlenen TCS geri dönüyor. Tyler “Tyler1” Steinkamp, kendi organizasyonu olan TCS’in bu ay içerisinde düzenleneceğini duyurdu. Geçen yıl oldukça başarılı olan TCS organizasyonu yine 10,000 dolarlık ödül havuzuna sahip olacak.


Çevirimdışı gerçekleşecek turnuvaya buradan başvuran takımların arasından seçilenler, LoL’ün tanıdık simalarının da katılacağı turnuvada boy gösterecek. 24 Kasım – 1 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek olan 2018 TCS’e Twitch platformundan tanıdığımız Tim “Trick2g” Foley, Richard “Valkrin” Royer ve Hashinshin konuk olacak.

Ünlü yayıncı tarafından geçen yıl da düzenlenen turnuvayı 40 bin kişi izlemişti. Bu yıl bu rakamı fazlasıyla geçeceğine inan isim, önceden hazırlanmış komik reklamlarla oldukça eğlenceli bir yayın gerçekleştirecektir.

2016 yılında Riot Games tarafından, oyunlarda ettiği küfürler yüzünden Tyler1’a perma ban atmıştı. Banlanmasının akabinde kendini haklamak için çeşitli denemeler yaparak, 2017’de ilk kez düzenlediği TCS ile League of Legends banını kaldırmayı başarmıştı. 2017 TCS’de yer alan Michael “Imaqtpie” Santana ve William “scarra” Li ile birlikte Tyler1, NA LCS Yaz Mevsimi Finallerinde maç sonrasında sahneye çıkıp karşılaşmayı yorumladı.

ilginizi çekebilir: Sjokz Riot Games’ten Ayrıldığını Duyurdu

Yorum Yaz

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER