Twitch

Red Bull Ninja İçin Harika Bir Yayın Odası Tasarladı

Kendisinin deyişiyle “Twitch’in gelmiş geçmiş en iyi yayın odası” ile yayınlarına devam edecek.

Twitch yıldızı Tyler “Ninja” Blevins, takipçilerinin bir süredir heyecanla beklediği yeni yayın odasında ilk yayınını gerçekleştirdi. Red Bull Ninja için harika bir yayın odası tasarladı.


Fortnite’ın yükselen değerinin tam anlamıyla artık bir stüdyosu var. Red Bull sponsorluğunda dizayn ettiği yayın odasında en küçük ayrıntıya kadar düşünmüş. Odanın Çin kültüründe önemli bir yere sahip olan Ninja Tapınağı ambiyansı görenleri etkiledi. Monitörlerin konumları, Samsung tarafından sırf bu odaya özel üretilen televizyon, 3 adet geniş açı kamerası, stüdyo ışıkları ve boogie düğmesine bastığında tavandan sarkan disko topu… oldukça dikkat çekiyor. Fark yaratan en büyük detay ise odadaki Analiz Masası. 82 Ekran Samsung TV ile Ninja karşılaşmaları yorumlayabilecek.

6 yıl önce YouTube‘a yüklediği bir video ile kariyerine başlayan yıldız isim, yeni odasında geçmişten günümüze kazandığı başarı belgelerine ait bir bölüm dahi düşünmüş. Bir süredir evinin salonunda yayınlarına devam eden Ninja, 30 Ekim’de sosyal medya aracılığıyla odasının tamamlanmış bir kısmını ilk defa göstermişti. Red Bull, kendisinin eski odasını neredeyse büyük ölçüde yıkarak tekrardan yapmış.

İlginizi Çekebilir:Ninja Canlı Yayında Kendisini Ghostlayan Oyuncuya Ateş Püskürdü

1 Yorum

1 Yorum

  1. pinkdaisy

    14 Kasım 2018 at 04:43

    gece gece ne izletti kendini ya cidden redbull hakkını vermiş

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

BENZER İÇERİKLER