Hakkımızda

GGEspor, Türkiye’de her geçen gün artmakta olan espor takipçilerine espor gündemine dair gelişen tüm haberleri, oyunlarla ilgili güncelleme ve değişikleri, takım ve oyuncu transferleriyle ilgili tüm içerikleri sağlamayı amaçlamıştır. Önceliğimiz her zaman doğru haber yapmaktır. League of Legends, Fortnite, CS:GO başta olmak üzere diğer oyunlarla ilgili gelişmeler, güncellemeleri ve haberleri GGEspor üzerinden alabilirsiniz.

Espor’un gelişmesiyle birlikte GGEspor olarak biz de büyüyerek gelişmeyi hedefliyoruz. Espor gündemini ve oyunlarla ilgili tüm gelişmeleri anlık takip eden yazarlarımız, espor ve bütün oyunlarla ilgili tüm içerikleri bünyesinde değerlendirip, derleyerek ggespor.com bünyesinde sunmaktadır.

Sadece internet sitesiyle kalmayarak, sosyal medyada da ilgili içerikleri, anlık lig skorlarını ve gelişmeleri paylaşarak, kullanıcılarımızı bu mecrada da bilgilendirmekteyiz.

GGEspor sizlerle daha iyi yerlere geleceğine inandığımız bir oluşum. Bizleri takip eden tüm kullanıcılara teşekkür ederiz.

GGEspor Ekibi

Bizi Takip Edin